Yol Yardım Hizmeti:
0850 577 25 25 7/24 Yanınızdayız
Araç Satmak İstiyorum

Temsa Motorlu Araçlar Hakkında

Otomotiv sektöründe köklü bir geçmiş ve deneyime sahip olan Temsa Motorlu Araçlar, 1984 yılından bu yana teknik lisans ve distribütörlük anlaşması yürüttüğü Mitsubishi Motors’un binek ve ticari araçları ile Mitsubishi Fuso Canter hafif kamyonlarının satış, pazarlama, servis ve yedek parça faaliyetlerini sürdürmektedir. Temsa Motorlu Araçlar’ın portföyünde; Mitsubishi Motors binek araçlar grubunda Space Star, Attrage, ASX, Lancer, Outlander ve Pajero bulunurken, ticari araçlar grubunda ise L200 pick-up ve hafif kamyon segmentinde de Mitsubishi Fuso Canter yer almaktadır.

Temsa Motorlu Araçlar, müşteri memnuniyeti odaklı, ihtiyaç ve taleplere en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışmaktadır.

Temsa Motorlu Araçlar Misyon & Vizyon

Misyon: Müşterimize değer yaratan, kaliteli ürünler sunan ve otomotiv pazarında tercih edilen marka olmak.

Vizyon: İş ortaklarımızın beklentilerini üst seviyede karşılayan, güvenilen bir marka ve kurum olmak.

Kalite Politikası

Temsa Motorlu Araçlar tüm süreçlerinde “Kalite Yönetim Sistemi” prensip ve gerekliliklerini dikkate alarak sürekli gelişmeyi amaçlayan bir işletmedir. Bu çerçevede kalite politikası, kurumsal sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı olarak şu şekilde belirlenmiştir:

• Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet kalitesini sürekli geliştirmek
• Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Hizmetler ve bunları destekleyen tüm süreçlerde kalite hedefleri oluşturmak
• Ürünlerimizi zamanında kalite şartlarına uygun şekilde sunmak
• Otomotiv sektöründeki gelişmeleri sürekli izleyerek pazar payını artırmak
• Yasalara, ulusal ve uluslararası standartlara uyumlu çalışmak
• Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve cevap vermek
• Eğitimli ve bilinçli personelle çalışmak, Kalite Yönetim Sistemine tüm personelin katılımını sağlamak
• Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesini ve gelişmesini sağlamak

Etik Kod
Yürüttüğümüz süreçlerde çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımızla doğruluk ve dürüstlük üzerine ilişki kurarız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; her paydaşımıza saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizlilik haklarına ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra müşterilerimize, çalışanlara, hissedarlarımıza, tedarikçi ve iş ortaklarımıza, rakiplerimize, topluma ve insanlığa karşı hissettiğimiz ahlaki sorumlulukları yerine getirmeye önem veririz.

Tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür; yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılır bilgileri zamanında sunarız. Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.

Sürdürülebilirlik İlkesi

Temsa Motorlu Araçlar olarak, mevcut kaynakların devamlılığını sağlamak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak adına dünyayı en az kirleten malzeme kullanımı, atıkların geri dönüşümü, ekonomik ömrünü dolduran araçların geri dönüştürülmesi konularını önemseriz. Çalışmalarımızın her alanında tüketimi azaltma, yeniden kullanma ve geri dönüştürme prensiplerimizi destekleyen yol haritaları çizeriz. Çalışmalarımızda sürdürülebilirlik ilkemizi her zaman ön planda tutarız.

Günün Aracı
Yetkili Satıcılar
Kredi Ver